Ürün Tedariği

Zamanın kritik olduğunun bilincinde olarak, projelerinizin zaman çizelgesini optimize etmenize yardımcı oluyoruz.

Planlama

Gerçekleştirdiğimiz projelerde optimum çözümler ile bu projeleri zamanında ve kaliteli bir şekilde tamamlamak.

Sürdürülebilirlik

Müşterilerin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

Müşteri Memnuniyeti

İhtiyaçlarınıza uygun doğru ürünleri belirlemede size rehberlik ediyor ve projelerinizi en iyi şekilde desteklemek için çözüm odaklı çalışıyoruz.

Hakkımızda

LRT Altyapı olarak DSİ baraj & gölet sulama projeleri, İller Bankası İçme Suyu ve arıtma tesisi projelerinde kullanılan malzemelerin tedarik ve süreçlerinin kordinasyonunu sağlamak adına Ankara Çankaya’da bulunan merkez ofisi ile 2016 tarihinde resmi olarak bulunduğu sektörde hizmet vermeye başlamıştır.
Firma olarak en önemli ilkemiz; ‘’altyapı inşaat sektöründe imalatçılarımızdan temin edilen ürünleri, müşterimizin taleplerine göre güvenilir, istikrarlı ve profosyonel hizmet anlayışı ile karşılamaktır.’’

Misyonumuz

Yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak, müşteri memnuniyetini merkeze almak, sürdürülebilir çözümler sunmak ve sektörde öncü olmak.

Şirketimiz için temel amaç; deneyimlerimizi müşteri ihtiyaçlarının tespiti ve taleplerin karşılanması açısından gerekli çözümleri yansıtarak, yüksek müşteri memnuniyetiyle amaçladığımız hizmetlerimizle ve tedarik ettiğimiz ürün çeşitleriyle en iyi çözümler sunmaktır.

Vizyon

Vizyonumuz

Müşterilerimizin projelerine değer katmak, sektördeki standartları belirlemek ve sürekli olarak gelişen bir firma olarak inovasyona öncülük etmek.

  • Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı
  • Sürdürülebilirlik
  • Planlama ve Organizasyon Yeteneği

Çevreye Olan Duyarlılık

Amaçlarımızı doğaya ve çevreye zarar vermeden ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.

Çevresel sürdürülebilirliği ön planda tutar. Çevre dostu ürün ve uygulamalara odaklanarak, doğal kaynakları koruma vizyonunu benimseriz.

Planlama ve Organizasyon

Müşterilerin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

Profesyonel ekibimiz, projelerinizin her aşamasında size rehberlik eder. İhtiyacınıza uygun çözümleri belirlemede ve projenizi başarıyla tamamlamada size destek sağlamak için buradayız.

Müşteri

Tamamlanmış Proje

İş Ortağı

Takım Arkadaşı

...
Hedef

LRT Altyapı olarak, yılların birikimi ve deneyimiyle altyapı sektöründe öncü bir konumda yer alıyor. Misyonumuz, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünleri sunarak, projelerini güçlü temellere oturtmalarına yardımcı olmak ve sektörde kalıcı bir etki bırakmaktır.

...
Tecrübe

Her büyük projenin sağlam bir temele dayanması gerekir. Altyapı işlerinde, bu sağlam temeli oluşturan anahtar unsurlardan biri de doğru ürünlerin tercihidir. Altyapı sektöründe uzmanlaşmış ve yüksek kaliteli ürün çözümleri sunan bir firmadır.

...
Geniş Ürün Yelpazesi

Projelerinize özel ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm bulmanızı sağlamak için geniş bir ürün grubu yelpazemiz bulunmaktadır. Çelik borulardan plastik borulara, çeşitli malzeme ve özelliklere sahip ürünlerimizle her türlü altyapı projesine hitap ediyoruz.

...
Planlama ve Organizasyon Yeteneği

Projelerinizin başarılı bir şekilde tamamlanması için uzman ekibimiz her adımda size rehberlik eder. İhtiyaçlarınıza uygun doğru ürün çözümlerini belirlemede size yardımcı olmak ve projenizin sorunsuz ilerlemesini sağlamak için buradayız.